Online Danışmanlık Nedir?

Yasa Avukatlık ekibimizin alanında uzman avukatlarından şehir dışında yaşama yada vakit bulamama durumlarınızda online danışmanlık ile hukuki alanda tüm sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüze sahip web sitemizle online danışmanlık için randevunuzu oluşturmak çok kolay! Sistemimize kayıt olduktan sonra yada zaten kayıtlı bir kullanıcı iseniz giriş yaptıktan sonra alanında uzman olan avukatlarımızdan istediğinizi seçerek avukatlarımızın müsaitlik durumuna göre tarih ve saat seçeneklerini tercihlerinize göre seçip randevunuzu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz randevunuz sizlere mail olarak tekrar iletilecektir.

Yasa Avukatlık Görüntülü Danışmanlık

01. Kaydını Oluştur

Üst kısımda bulunan Kaydol butonu ile hızlıca kaydolun.

02. Avukatınla Randevununu Oluştur

Avukatınıza ve kendi kişisel takviminize uygun tarih ve saati seçin.

03. Ödemeyi Yap

Randevu için seçimlerinizi yaptıktan sonra, karşınıza gelen formu eksiksiz doldurun ve ödemeye geç butonu ile ödeme aşamasını tamamlayın.

04. Görüşmeye Başla

Avukatınızın sizinle online randevu görüşmesi için paylaştığı linke mail adresiniz ya da profilinizdeki Randevularım sekmesi aracılığıyla erişebilirsiniz.

Hukuki Danışmanlık Sistemi

Yasa Avukatlık Online Hukuki Danışmanlık Sistemiyle, randevunuzu hemen alın.
Randevu Oluştur

Hukuki danışmanlık ücretleri her yıl Resmi Gazete’de belirtilen ücretler olarak asgari düzeyde güncellenmektedir. Online danışmanlık alırken seçeceğiniz avukatın insiyatifine göre ücretler farklılık gösterebilmektedir. Danışmanlık randevunuzu oluştururken size belirlenen ücreti randevunuzu tamamlamadan önce öğrenebilirsiniz.

Yasa Avukatlık üzerinden giriş yaparak oluşturduğunuz randevularınızın randevu tarihi ve saatinden önce görüşme yapacağınız kanala ait olan bağlantı linkini görüntüleyebilirsiniz. Mail adresinize de gönderilecek olan bu bağlantı linkine tıklamanız durumunda randevu saatinde avukatınızla olan görüşmeniz başlayacaktır. Mailinize bağlantı linkinin gelmemesi yada mail adresinize erişememeniz durumunda Yasa Avukatlık’ta size özel yer alan profilinizden bu bağlantı linkine ulaşabileceksiniz.

Oluşturduğunuz ve ödemesi yapılan tüm randevularınızı randevu saatinden önce iptal edebilirsiniz. İptal ettiğiniz randevular ödeme yaptığınız bankanıza bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde iade edilir.

6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında Yasa Avukatlık sistemi üzerinden oluşturduğunuz kayıt aşamasından başlayarak danışmanlıklarınız ve adli süreçlerinizin tamamı gizlilik ilkelerimize bağlı olarak korunur. Alacağınız online danışmanlıklarda herhangi bir görüntü/ses kaydı yapılmaz.